Eğitimlere ‘Eğitimler’ kısmındaki ilgili eğitim görselinin altındaki kayıt formunu doldurarak ya da iletişim numaramızdan eğitim danışmanımızı arayarak kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra, kısa bir süre formunuz ilgili eğitim danışmanlarımız tarafından incelenecek ve onaylandığı takdirde ödeme bilgisi tarafınıza sunulacaktır.

Evet, YPA Uygulayıcı Eğitimleri’nin tamamı kayıt altına alınmaktadır. Canlı eğitimler tamamlandıktan sonra 20 gün boyunca istediğiniz zaman aldığınız dersleri tekrar dinleme imkanı bulmakta, hata yaptığınız konularda tekrarlayarak kalıcı ve doğru bir öğrenme sağlayabilirsiniz.

YPA olarak geri bildirimlerinizi çok önemsiyoruz. Sorularınız, önerileriniz için ilgili iletişim bilgilerimizden eğitim danışmanlarımızı arayarak ulaşabilir ya da YPA WhatsApp hattından yazılı olarak taleplerinizi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Ardından yetkililerimiz 24 sat içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Evet, aldığınız sertifikalar mesleki kariyerinizde, özellikle uygulama esnasında sizi diğer meslektaşlarınızdan ayıracak temel araçlardandır. Aldığınız uygulayıcı eğitimin ardından elde ettiğiniz sertifikanızla, ilgili eğitim sonucunda donanımınızı öne çıkmanızı sağlayacak, bilgi birikiminizin kanıtını sağlayacaktır.

Evet, Yüksek Psikoloji Akademisi’nden aldığınız sertifikaların tüm kamu ve özel kurumlarda sunabilirsiniz.

Evet, eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimizin sertifikaları, e-devlet sistemine ücretsiz işlenmektedir. Böylelikle tüm meslek yaşamınızda hem siz, hem de olası kurum ya da kuruluşlara başvuru esnasında belgeniz erişebilir olacaktır.

Evet, tıpkı lisans eğitiminiz sonucunda elde ettiğiniz/edeceğiniz üniversite diploması gibi, yine üniversite onaylı sertifikanızı yurtdışında da kullanabilirsiniz.

İlgili eğitime ait kayıt formunu doldurduktan sonra ödemeniz için ister kredi kartı kullanarak taksitlendirme imkanından yararlanabilir, isterseniz de havale/eft yoluyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim materyalleri ilgili eğitime kesin kaydını gerçekleştirmiş katılımcılar için ücretsizdir.